O nas

SoFruPak® wizytówką Twoich owoców

key_left_pl
Jesteśmy producentem innowacyjnych, jednorazowych, opakowań tekturowych z indywidualnym nadrukiem do truskawek i pozostałych owoców miękkich.
Opakowania SoFruPak tworzone są dla plantatorów którzy:
  • produkują owoce najwyższej jakości
  • chcą wyróżnić się na rynku owoców
  • chcą przyciągnąć klientów estetycznym, kolorowym
    i ekologicznym opakowaniem.

Z tego względu polecane są między innymi do owoców ekologicznych i dla uznanych producentów regionalnych oraz sieci marketów.

Misją SoFruPak® jest tworzenie innowacyjnych, ekologicznych i higienicznych opakowań przeznaczonych do pakowania i transportu świeżych owoców miękkich i grzybów.

Od 2016r. przedstawiamy zgłoszone do opatentowania tekturowe opakowania SoFruPak® i skrzynki bez dna SoFruBox®, przeznaczone do transportu truskawek i pozostałych owoców miękkich. Wskutek licznych sugestii plantatorów, potwierdzonych przeprowadzonymi przez nas badaniami rynku opakowań dla owoców miękkich, wprowadziliśmy do naszej oferty pod nazwą SoFruMiniPak® opakowania o mniejszej pojemności 0,5kg i 0,25kg - również dla owoców borówki i maliny. Obecne prace zmierzają w kierunku poszerzenia asortymentu aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a ich rezultat będziemy mogli wkrótce Państwu zaprezentować.

Opakowania SoFruPak® zostały docenione na krajowych Targach Sadowniczo - Warzywniczych TSW 2016 w Warszawie, na których zdobyliśmy Nagrodę za Innowacyjny Produkt.

Ideą powstania opakowań SoFruPak® było i jest tworzenie opakowań z myślą o owocach w zgodzie z ekologią i ochroną środowiska, uwzględniając przy tym potrzeby plantatorów i oczekiwania konsumentów oraz wymagania instytucji nadzorujących. Do produkcji naszych opakowań używamy jedynie certyfikowanej tektury, najwyższej jakości, w znacznym stopniu odpornej na wilgoć.

Głównym założeniem przy projektowaniu opakowań przez SoFruPak była łatwość ich magazynowania i ekonomiczność w transporcie. Dlatego nasze opakowania oferujemy w wersji rozłożonej na płasko, co ma ogromne znaczenie w ograniczaniu kosztów logistyki, a całkowity proces ich składania jest bardzo szybki i zawiera się w dwóch ruchach.

Opakowania SoFruPak® i SoFruMiniPak® z ich licznymi otworami wentylacyjnymi w połączeniu z innowacyjną, zgłoszoną do opatentowania skrzynką SoFruBox® tworzą System - umożliwiając szybsze schłodzenie owoców, co znacznie przedłuża ich trwałość i walory smakowe.

Naszym klientom proponujemy indywidualny zadruk opakowań przez co umożliwiamy plantatorom stworzenie niepowtarzalnego własnego opakowania z wielobarwną grafiką oraz umieszczeniem swojego logo, adresu czy odmiany owoców.

Efektem naszych prac są estetyczne, kolorowe i ekologiczne opakowania SoFruPak®, SoFruMiniPak® i SoFruBox®, będące jednocześnie wizytówką znajdujących się w nich owoców. Udało nam się stworzyć innowacyjne opakowania będące wsparciem plantatorów w sprzedaży ich produktów na ogromnym rynku owoców.

Walory estetyczne i higieniczne opakowań SoFruPak, transport i magazynowanie na płasko, szybkie składanie, produkcja w zgodzie ze środowiskiem naturalnym , atrakcyjność cenowa oraz decyzje Powiatowych Stacji Sanitarno - Epidemiologicznych (Do POBRANIA) stwierdzające, że opakowania z łuszczki drzewnej są opakowaniami jednorazowego użytku, powodują, że nasza oferta jest bezkonkurencyjna na rynku.